Service 2
Service 1
O firmie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno podłogi surowe jak i gotowe. Oferujemy montaż naszych podłóg i schodów dając tym samym gwarancję na wykonaną usługę! Zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Dobra k/Turku.

Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesną technologią oferujemy produkty najwyższej jakości i jesteśmy solidnym partnerem w interesach.

Szukając odpowiedniej podłogi pewnie zastanawiasz się: Gdzie kupić? Jak dobrze wybrać? Na co zwrócić uwagę? Ile to będzie mnie kosztowało?… itp. Chętnie podzielimy się z Tobą swoim doświadczeniem, zdobytą wiedzą, fachową poradą. Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej podłogi jest bardzo ważny – tak jak ważny jest wybór odpowiednich okien w domu, pokrycia dachowego, drzwi itp. Są to inwestycje na długie lata, dlatego warto dobrze się zastanowić. Nam zależy, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni – nie tylko teraz, ale i na lata!

Dlaczego? Żadna reklama nie jest tyle warta ile słowo zadowolonego klienta!

Pozycja na rynku i ciągły rozwój naszej firmy w dużej mierze zawdzięczamy właśnie naszym klientom, którzy polecają nas innym.

Jak myślisz: czy na Twojej rekomendacji też nam będzie zależało?

Jak najbardziej i zrobimy wszystko byś chwalił się swoją podłogą.

Życzymy dobrego wyboru !

Firma SAPO specjalizującą się w produkcji podłóg z drewna litego, schodów, blatów, listew itp.. wykonywanych głównie z takiego drewna jak: dąb, jesion, modrzew.
Istniejąca od 1989 roku, posiadająca wielu zadowolonych klientów, współpracująca z przedsiębiorcami zarówno w Polsce jak i za granicą.Produkujemy:
1.Podłoga dębowa
2.Podłoga jesionowa
3.Podłoga krzywoliniowa
4.Jodła francuska
5.Blaty
6.Listwa przypodłogowa
7.Łóżko z drewna litego